Wypełniacze powietrzne

Wypełniacze powietrzne

Transport towaru bez względu na to jakim środkiem lokomocji będzie wykonany powinien trafić nieuszkodzony do odbiorcy.  Przewożony towar powinien być idealnie zabezpieczony.

Jakikolwiek ubytek w jakości lub ilości towaru to spore finansowe straty, które w dodatku odbijają się na opinii firmy. Najprostszym zabezpieczeniem są wypełniacze powietrzne. Jest to skuteczniejszy sposób ochrony towaru w trakcie podróży niż gazety, czy wata. Wypełniacze są bardzo lekkie i wytrzymałe. W razie przeładunku, czy nieprzewidzianych zdarzeń towar nie ulegnie zniszczeniu. W przypadku stosowania wypełniaczy powietrznych trzeba zapakować rzeczy do większego opakowania, aby było miejsce na towar i wypełniacz. Lekkość wypełniaczy powoduje, że nie podnosi się koszt wysyłki. Trudno o lepszą wiadomość dla wysyłającego – bezpieczeństwo przedmiotów w transporcie bez generowaniawiększych kosztów. Gdzie kupić wypełniacze do paczek? To pytanie zadają zainteresowani klienci. Sklep z materiałami opakowaniowymi  oferuj niedrogie wypełniacze do paczek, w tym poduszki z powietrzem,

Skropak i chipsy styropianowe oraz  urządzenia Fill-Pro do produkowania wypełniaczy.

W sklepie są do nabycia urządzenia do pakowania paczek oraz mat z powietrzem zastępujący folię bąbelkową . Dostępne są także profile do zabezpieczania szyb. Popularnością cieszą się również opakowania zawieszeniowe, które ułatwiają bezpieczne i estetyczne spakowanie komputerów osobistych. Są alternatywą dla wypełniaczy do paczek. Chętnie kupowana jest również folia bąbelkowa. W opinii setek użytkowników po zużyciu jej jako ochrony opakowania, jest to znakomita zabawka pomagająca w pozbyciu się stresu po ciężkim dniu. Naciskanie kulek uwalnia pozytywne emocje. Wypełniacze do paczek sprzedawane są w opakowaniach różnej wielkości. Im większe opakowanie, tym niższa cena za pojedynczą sztukę.

Większe opakowanie wystarczy na dłużej.  Dla osób, które chcą pozostawać w zgodzie ze swoimi poglądami ekologicznymi została przygotowana specjalna oferta wypełniaczy, tak zwanych skropaków, czyli wypełniaczy biodegradowalnych wyprodukowanych na bazie roślin.

Podczas jego produkcji nie jest emitowany do atmosfery dwutlenek węgla i freon. Jest to znakomita alternatywa dla  wypełnień produkowanych na bazie polistyrenu.  Warto wiedzieć, że ekologiczne wypełniacze są  odporniejsze na zgniatanie niż ich syntetyczne odpowiedniki. Wypełniacz Skropak jest prosty w użyciu, antystatyczny, rozpuszczalny w wodzie i ulega utylizacji. Ekologia zagościła nawet w ochronie przedmiotów podczas transportu. Osoby, troszczące się o czyste środowisko bez żadnych wyrzutów sumienia mogą zabezpieczyć produkty podczas transportu i nie muszą wybierać między zachowaniem zawartości paczek w całości podczas transportu, a najważniejszą dla nich zasadą, jaką jest ekologia.

Producenci wypełniaczy do paczek mają świadomość tego, że ekologiczny produkt szybko znajdzie nabywców, zwłaszcza, że poza ekologią ma jeszcze jedną ważną właściwość- najwyższą jakość wyrażającą się w odporności na zgniatanie.

Duże magazyny i firmy produkcyjne stale potrzebują wypełniaczy do paczek. Zamawianie produktów w opakowaniach, nawet tych największych po 600 sztuk nie rozwiązuje problemu i powoduje generowanie dużych kosztów. Dlatego dla takich klientów przygotowano ofertę urządzeń do wypełniaczy.  Mając taki sprzęt można  samodzielnie produkować wypełniacze to paczek. Urządzenie do wypełniaczy nie jest duże i zajmuje niewiele miejsca,  a rewelacyjnie usprawnia pracę pakowaczy i magazynierów.

Urządzenie może stać na stojaku lub regale , a nawet wisieć na ścianie. Jest bardzo wydajne i ma banalny panel sterowania w języku polskim.  Wyłącza się automatycznie po wyprodukowaniu zaprogramowanej ilości wypełniaczy.  Można je zatrzymać w dowolnej chwili. Może wykonać 150 lub 300 poduszek na minutę w zależności od wybranego trybu pracy. Na urządzenie udzielana jest gwarancja trwająca 24 miesiące oraz bezpłatny serwis pogwarancyjny.

Dodaj komentarz