pieczątki online

Pieczątki online

Pieczątka to  przedmiot małych rozmiarów, który pracownicy biurowi mają pod ręką i używają wielokrotnie w ciągu dnia.  Pieczątka jest firmowym podpisem i żaden dokument oficjalny nie może się bez niej obejść.

Dokument , na którym brakuje pieczątki firmowej i podpisu autora jest nieważny. Pieczątka firmowa podlegała w ostatnich latach dużym zmianom.  Praktycznie nie spotyka się już małych, kulistych pieczątek, do których trzeba było używać  różnokolorowego tuszu, a jakość odbitki pozostawiała wiele do życzenia. Najpopularniejszymi kolorami tuszu były: czerwony, fioletowy, zielony i czarny.  W codziennym użyciu przeważa  czarny kolor pieczęci

Stemplowanie dużej ilości dokumentów, moczenie pieczątki w tuszu i dolewanie tuszu było czasochłonne i męczące. Współczesne pieczątki cechują się szybkością użycia i bardzo dobrą  jakością odbitki.  Osoba czytająca dokument nie  musi nakładać okularów lub używać lupy, aby odczytać informacje na pieczątce.

Automatyczna pieczątka  dokonała rewolucji w funkcjonowaniu biur. Jej wynalezienie przyśpieszyło pracę w biurach.  Ma jeszcze jedną estetyczną zaletę – gustownie wygląda na biurku i nie brudzi dokumentów. Pieczątka automatyczna wystarcza na  tysiące odbić bez dodawania tuszu.  Gwarancja działania bez dolewania tuszu obejmuje dwa lata. Oczywiście można dokupić tusz i wymienić poduszkę . Pieczątki automatyczne pracują nie robiąc hałasu, co jest wielką zaletą, zwłaszcza w w pomieszczeniach biurowych, w których pracuje wiele osób. Automatyczna pieczątka dostępna jest w szerokiej ofercie kolorystycznej.

Rozwój pieczątki  poszedł w kierunku zwiększenia wydajności przedmiotu.  Nowoczesny wygląd sprawia, że pieczątki  komponują się z wystrojem pomieszczenia.

Możliwość  skomponowania ze sobą  wszystkich elementów wyposażenia biura, w tym pieczątek, jest istotna  dla osób, które cenią harmonijny wygląd wnętrza i nie lubią kiedy coś, nawet taki drobiazg,  jak kolor pieczątki niszczy harmonijny wygląd biura.  W pieczątce najważniejsza jest jakość odbicia – musi być ono czytelne, ponieważ  odbiorca dokumentu musi znać pełne dane firmy i autora pisma.  Nowoczesna linia technologiczna stosowana do produkcji pieczątek daje klientowi możliwość zaprojektowania dowolnej treści. Wzór pieczątki projektują najlepsi graficy w oparciu o treść przysłaną przez zamawiającego. Zamówienie pieczątki on line jest wygodne. W ciągu doby klientowi zostaje doręczona pieczątka.

Coraz więcej klientów zamawia pieczątki przez internet, ponieważ są pewni doskonałej jakości pieczątek. Zaletą zamawiania pieczątek przez internet jest  szybkość realizacji zamówienia.

Coraz większą popularność zdobywają pieczątki wytwarzane niewielkim użyciu środków chemicznych i bezzapachowe. Duże pieczątki są doskonałe do pieczętowania zawartości paczek w kartonach, drewnie i w torebkach papierowych. Na dużych pieczątkach można wykonać nawet logo firmy. Dostępne są duże pieczątki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Wszystkie pieczątki cechują się najwyższą jakością  odbicia. Bez względu na to, czy na pieczątce znajduje się imię i nazwisko z funkcją osoby, czy całościowe dane teleadresowe firmy jakość odbicia spełnia wszystkie normy i oczekiwania klienta. W przypadku pieczątki firmowej  uwzględnia się REGON, NIP i adres e-mail.

Taka pieczątka może pełnić funkcję wizytówki, ponieważ odbiorca znajdzie na niej najważniejsze dane.

Ważną informacją jest fakt, że nawet pieczątki kieszonkowe cechują się wspaniałą jakością pieczęci. Dla pracowników, których praca wiąże się z nieustannym przemieszczaniem polecane są małe pieczątki z uchwytem na smycz. Dzięki temu można mieć je zawsze pod ręką. Są doskonałym wyborem dla lekarzy, pielęgniarek i osób wykonujących usługi w terenie. Najlepszą reklamą dla pieczątek jest mała liczba zwrotu towaru i pochwalne opinie zadowolonych użytkowników ceniących wygodne stosowanie i  najwyższą jakość odbicia. W firmach powstaje coraz więcej dokumentów, więc dobrej jakości pieczątka ma naprawdę duże znaczenie.

źródło: pieczątki online

Dodaj komentarz