Maszyna FillPro One - nowoczesne urządzenia

Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia

Właściciele olbrzymich centrów logistycznych bardzo dobrze wiedzą jak istotne jest właściwe pakowanie towaru, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu i nie uszkodzić towaru podczas drogi do klienta Wypełnienia do paczek w postaci foliowych poduszek z powietrzem to jeden z najtańszych i doskonałych metod zabezpieczania towarów podczas drogi. Oferowane wypełniacze  doskonale nadają do uzupełniania pustej przestrzeni w kartonie lub do owijania powietrzną matą pakowanych elementów.

Dzięki temu przedmioty są wyhamowane i  nie przesuwają się przemieszczanie się, a to zapobiega uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem stosowane są także do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu w trakcie pokazu na sklepowej witrynie. Sprzedaż urządzeń do produkcji wypełniaczy pozwoli klientom zakupić potrzebny produkt. Urządzenia do produkcji wypełniaczy są objęte gwarancją wytwórcy realizowaną w systemie door-to-door” na  koszt dostarczyciela sprzętu . Producent ma swój punkt naprawczy w Polsce oraz 4 serwisantów.

Na wysoką  sprzedaż nowej zgrzewarki FillPro One wpływ ma bardzo korzystna oferta dla wiernych klientów. Osoby, które po okresie gwarancyjnym  w dalszym ciągu kupują folię do produkcji wypełniaczy mają bezpłatnie serwisowane sprzętu przez cały czas współpracy. Sklep z urządzeniami do  poduszek powietrznych zapewnia sprawną obsługę na terenie całego kraju. Zaletą tych urządzeń jest łatwa obsługa i instrukcja obsługi w języku polskim. Można ustawiać następujące parametry: ilość powietrza w poduszce, temperaturę zgrzewania folii, ilość zadanych do wykonania poduszek, wybór rodzaju  folii.

Urządzenie zatrzymuje się w dwóch sytuacjach: po zrobieniu zaplanowanej ilości folii lub przy braku folii na rolce. Urządzenie do wytwarzania poduszek z powietrzem przeszło sporo testów, które potwierdziły jego najwyższą jakość. Mogą w sposób ciągły wytwarzać poduszki powietrzne zarówno w małych magazynach, jak i wielkich centrach logistycznych. Zdaniem posiadaczy powyższe urządzenia pracują bezawaryjnie. Nie ma poważniejszych problemów w eksploatacji tych urządzeń. FilPro One do produkowania wypełniaczy daje możliwość produkowania poduszek bezpośrednio na stanowisku pakowania, dzięki czemu nie naraża się produktu na zniszczenia,  które mogą pojawić się podczas przenoszenia.Użytkownicy powyższych urządzeń otrzymują dodatkową powierzchnię magazynową, gdyż są to rzeczy przenośne i nie muszą być położone w tym samym miejscu. Mają niewielkie rozmiary  i nie zajmują wiele miejsca.

Maszyna do pakowania poduszek z powietrzem to sprawunek, który zwraca się po krótkim czasie. Starsze i będące jeszcze w użytku sposoby wypełniania paczek generują znacznie wyższe koszty.

Nie ma miesięcznego limitu zużycia, co pozwala na eksploatację maszyny dopasowane do potrzeb magazynu. Tanie wypełniacze do paczek mają jeszcze jedną ważną zaletę- powstałe wypełniacze są czyste, nie powodują tworzenia się kurzu, jak w przypadku tektury i papieru. Poduszki powietrzne  jako zabezpieczenie paczek zmniejszają liczbę uszkodzeń przedmiotów przy dostawie, co oznacza mniej reklamacji i więcej uszczęśliwionych zleceniodawców. Zadowoleni konsumenci potwierdzają, że  poduszki powietrzne rewelacyjnie amortyzują zapakowane przedmioty, nawet rzeczy delikatne, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu, np.: szkło, porcelana, biżuteria.

Stosowanie wypełniaczy daje wymierne korzyści. Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia  produkuje poduszki  wtedy, kiedy chcemy. Poduszki są w każdej chwili dostępne od ręki, nie trzeba ich składować, co pozwala pozyskać miejsce w magazynie. Wypełniacze do paczek z Fill-Pro One robią każdy rodzaj folii, zarówno LDPE, jak również HDPE. Badania naukowe zlecone przez producenta potwierdziły, że poduszki wyprodukowane są z folii przyjaznej środowisku, która w krótszym czasie ulega biodegradacji. Folia jest odporna na uderzenia. Urządzenie Fill-Pro One umożliwia produkowanie mat z wieloma poduszkami.

3 myśli na temat “Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia

  1. Urządzenia sprawdzone i tanie. Działają bezproblemowo i bardzo wydajnie. Wypełniacze do pakowania paczek mocne i ekologiczne. Urządzenie w jednym z magazynów przerabia miesięcznie po 60 rolek folii. Nie psują się i poduszki z powietrzem wychodzą dobrze zgrzane.

Dodaj komentarz