Bramy do rezydencji

Bramy do rezydencji

Właściciele rezydencji oczekują, że wszystkie elementy posesji będą komponowały się  ze sobą i tworzyły jedną całość.

Piękna rezydencja  nie może być ogrodzona  jakimś brzydkim płotem. Ogrodzenie musi być gruntowym drobiazgowym wykończeniem terenu posesji, powinno być  wkomponowane w otoczenie i podkreślić charakter przestrzeni wokół domu. Bramy do rezydencji to produkt z wyższej półki. Wykonane są ze stali w połączeniu z metalami kolorowymi. Pokrywane  są one najdoskonalszym z dostępnych zabezpieczeń antykorozyjnych, którym jest   ocynk ogniowy, następnie malowane wysokiej jakości farbami podkładowymi, nawierzchniowymi, patynowane na wybrane kolory . Dodatkowo zabezpieczane są specjalną powłoką chroniącą. kolory przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu powyższych procesów bramy nabierają wspaniałego wyglądu i są maksymalnie chronione przed warunkami środowiskowymi. Na życzenie klienta każdy element wzoru  lub zastosowany materiał może być zmieniony.

Bramy do rezydencji wykonywane są również jako komplet bramowy, składającego się z takich części jak: brama, furtka i 3 potężne ażurowe słupy.

Komplet można rozbudować o następny 1 lub 3 dodatkowe słupy wraz z przęsłami aby uzyskać efekt bardzo szerokiej bramy. Przepiękne złote ornamenty wkomponowane w granit znakomicie pasują do dużego domu, pałacu, czy dworku. Wszystkie bramy w stylu dworskim są wykonane z  z użyciem najwyższego kunsztu rzemieślniczego. Ich wzory są tak niepowtarzalne, że przypadają do gustu nawet zagranicznym nabywcom. Bramy w typie dworskim dość często zamawiają zamożne osoby z krajów Unii Europejskiej. Bramy do rezydencji są zazwyczaj wyższe, po to, aby zapewnić maksymalną prywatność właścicielowi posesji. Szczególnie piękna jest brama wjazdowa do rezydencji z koroną, będącą na szczycie bramy.

Jest możliwe takie wykonanie, aby korona otwierała się razem z bramą. Koronę można ulokować na dowolnej wysokości, tak, aby bez przeszkód przejechało nawet auto ciężarowe.

Każdą bramę można przystosować pod automatykę, a na słupach postawić ozdobne lampy. W bramach pełnych taki sam wzór jest po obu stronach. Bramy pełne ukrywają widok posesji, dając pożądaną ochronę prywatności. Bramy myśliwskie spełnienie marzeń  dla miłośników przyrody. Przedstawiają sceny ze zwierzętami. Popularnymi motywami są: wilk, jeleń, czaple, pawie i orzeł. Zwierzęta wykonane są w naturalnych rozmiarach. Bramy myśliwskie są cięższe od pozostałych bram, ze względu na wizerunki zwierząt. Ważą ponad tonę. Otwiera się całkowicie, jest przepiękna i bardzo praktyczna. Każdy element bramy wykonywany jest  ręcznie, dlatego wszystkie egzemplarze są wyjątkowe i niepowtarzalne, co bez wątpienia stanowi o ich uroku. Bramy do rezydencji z zwierzętami, czy bez to dzieła sztuki wykonane w metalu.

Kowalstwo artystyczne to nie tylko bramy, ale również rzeczy używane każdego dnia i ozdoby. Stoły, stoliki,żyrandole, lampy, ławy,  krzesła w stylu pałacowym przyciągają wzrok wspaniałym wykonaniem. Mają bogate zdobienia, a jednocześnie niezwykle szykowne.

Wykonane są z czarnej stali w połączeniu z metalami kolorowymi, skórą, drewnem, szkłem. Kowalstwo artystyczne Małopolska oferuje również balustrady z herbem rodowym. Mają wytworny charakter, wykonane są graficie w zestawionym  z szkłem, drewnem i metalami kolorowymi. Oczywiście są zabezpieczone przed korozją, więc wykazują bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne i pięknie wyglądają przez kilkadziesiąt lat. To najwyższy kunszt kowalstwa, prawdziwe dzieła sztuki.

Balustrady są wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

To wyrób dla ludzi, którzy są podkreślić dumę ze swojego znaku rodowego. Balustrada schodowa jest wspaniałą dekoracją schodów. Jej wzory nawiązują do wzornictwa XVIII wiecznego. Tak wspaniałe dzieła powstają z zjednoczenia tradycyjnego kowalstwa z współczesnymi  technologiami. Kowalstwo artystyczne to pasja połączona z niezwykłą precyzją i wyczuciem piękna. Kowalstwo artystyczne jest dumą Małopolski. Na wyroby kowalstwa artystycznego przyznawana jest roczna gwarancja.

Dodaj komentarz